MATERIAŁY POS i gadżety

Dobry produkt to nie wszystko. Żeby docenić jego jakość klient musi po niego sięgnąć. Pomożemy zwrócić na niego uwagę. Oferujemy pełną gamę materiałów POS. Wyprodukujemy wszelkiego rodzaju materiały wspierające sprzedaż Twoich produktów i usług – nośniki reklamy typu BTL. W naszej ofercie znajdziesz POSy przeznaczone do umieszczania na ladach, półkach, podłodze oraz podwieszenia na suficie. Zwrócą uwagę na Twoją ofertę w sklepie, na targach czy bezpośrednim spotkaniu z klientem.
Wykonamy materiały wspierające sprzedaż z materiałów:
  • miękkich – papier, karton i folia,
  • twardych – PCW, plexi, płyt warstwowe (KAPA®, Dibond®, DISPA®) i inne

Postaw na POSy

POSy miękkie i twarde

Promocja produktów i firmy

Gadżety reklamowe

Wiele rodzajów dopasowanych do Twoich potrzeb: wobblery, hangery, toppery, shelfstoppery, listwy cenowe, naklejki, przekładki kasowe, nakładki na bramki i wiele innych.
Z papieru wykonamy np. ulotki i plakaty, z kartonu może np. wobblery, a z plexi ekspozytor ulotek. Materiał i technologię wykonania dopasowujemy do rodzaju nośnika i Twoich potrzeb.
Bądź widoczny – wyeksponuj swoją markę na sklepowej półce, targach branżowych czy w bezpośrednich spotkaniach z klientem. Zrealizowane z nami materiały zapewnią – nie tylko pierwsze – dobre wrażenie.
Magnesy, podkładki pod kubki, teczki czy notesy – odpowiednio dobrane i dobrej jakości gadżety reklamowe zrobią dobre wrażenie i pomogą zapamiętać Twoją firmę.